חוזים

מלאכת עריכתם של חוזים והסכמים – החל משלב ניהול המו"מ ועד לשלב בו אלה נחתמים – דורשת שילוב של תכונות מקצועיות, דקדקנות ודיוק, יצירתיות, יכולת ביטוי בכתב ברמה גבוהה, הבנת הפן העסקי והכלכלי ומתן ביטוי משפטי הולם בכתב.
משרדנו מייצג צדדים שונים במו"מ לכריתת הסכמים וחוזים בתחומים שונים לרבות: הסכמים בתחום הנדל"ן (מכר, דירה מקבלן, נדל"ן מסחרי, קומבינציה, רכישת קרקע, הסכמי שכירות, הסכמי שיתוף וחלוקה וכו'), הסכמי שותפות, מיזמים משותפים (joint venture), הסכמים למכירת עסקים וחברות, הסכמי מייסדים בחברות, הסכמי עזיבת שותף בחברה/עוסק, הסכמי עבודה לקבלן משנה, הסכמי שיפוצים, הסכמים לביצוע עבודות שלד, הסכמי עבודות מבצע, הסכמי הלוואה, הסכמי ממון, הסכמי ייעוץ, הסכמי הענקת שירותים ועוד.

הניסיון הרב שצבר משרדנו – הן בעריכת חוזים עסקיים ומסחריים והן בליטיגציה ובתביעות חוזיות אזרחיות ומסחריות, מאפשר לנו לתת ללקוחותינו מענה שלם ומקיף, הלוקח בחשבון שיקולים משפטיים, כלכליים ומסחריים העומדים הן במבחן בית-המשפט והן במבחן המציאות.
הבנת צרכי הלקוח בשילוב עם הכרת תחומי פעילותו ומטרותיו העסקיות, מהווה פלטפורמה משמעותית להצלחת לקוחותינו, ומובילה לחתימת החוזים השונים כנדרש.
הליך עריכת החוזים במשרדנו מתחיל בעריכתן של בדיקות מעמיקות הנדרשות בהתאם לנסיבות ההסכם, כמו גם בהבנת האינטרסים של שני הצדדים, בהצעת מספר חלופות אפשריות ושילוב מנגנונים הכרחיים, ובמציאת פתרונות יצירתיים המאפשרים את קיום העסקה ומטרת התקשרות הצדדים, תוך שמירה קפדנית על טובת לקוחותינו ומזעור מירבי של הסיכונים והחשיפות האפשריים בהתקשרויותיהם עם צד שלישי.
עריכתם של החוזים ומסמכי העסקה, מבוצעת בפיקוחה של מחלקת הליטיגציה במשרדנו כנדרש, ומתוך ראייה מקדימה בדבר האופן שבו הסכמים אלו ייבחנו – ככל שייבחנו – בבית-המשפט.
ברי, כי משרדנו ממשיך עבור לקוחותינו את הטיפול המשפטי הנדרש לשם הוצאתו לפועל של ההסכם ו/או החוזה לאחר ניסוחו, ומעניק ליווי משפטי כולל על כל ההיבטים המשפטיים הנדרשים.

גלילה למעלה דילוג לתוכן