משפט מנהלי ומסחרי

משרדנו בעל ידע וניסיון רב בייצוג בעתירות מנהליות נגד החלטות מטעם רשויות שלטון ורשויות מקומיות הכפופות למשפט המנהלי, כמו גם בתביעות ועתירות בענייני מכרזים מול גופים ציבוריים, ערעורים מנהליים בכל ערכאות השיפוט הדנות בסכסוכים, דיור ציבורי (עמידר), דיני תכנון ובנייה וכיוצ"ב.

לצוות המשרד היכרות מעמיקה עם נהלי העבודה של רשויות המדינה, ויחד עם התמחותנו בליטיגציה מנהלית, אנו נותנים מענה מקיף בקידום הליכים ובייעוץ וייצוג בתיקים מנהליים מכל הסוגים, לרבות עריכת הליכים של "פרה רולינג" למול הרשויות הרלוונטיות.

אנו מלווים את לקוחותינו משלב ההתדיינות המקדימה, בהמלצה על ההליך המשפטי המתאים ובתכנון אסטרטגיית הפעולה, בהגשת הבקשה או הערר, במאמצים לקבל מענה מחוץ לכותלי בית-המשפט ובמידת הצורך בדיונים בבית-המשפט ובהגשת ערר.

חשוב לציין כי בהליכים מנהליים מימד הזמן הוא גורם קריטי ובעל חשיבות גדולה, אך יחד עם זאת, במקרים מסויימים, בכוחו של עורך-דין מנהלי מנוסה להשיג ארכה בלוחות הזמנים הקבועים לאמור.

במידת הצורך, ובהתאם לנסיבות העניין, למשרדנו היכולת והמומחיות להגיע להסכם עם הרשות הרלוונטית, תוך הימנעות מכניסה להליך מנהלי ארוך אשר תוצאותיו אינן ברורות.

ניסיון משרדנו מעניק בסיס לתובנות הרלוונטיות בכל תיק ותיק, ועל כך נסמכת המלצת משרדנו ללקוחותינו.

גלילה למעלה דילוג לתוכן